Odborná asistentka do IT oddělení

Národní technické muzeum- nabídka práce Odborná asistentka do IT odděleníFirma:Národní technické muzeum
Volné pracovní místo: Praha 7Místo práce:Praha 7, Praha 7
Volné pracovní místo: Odborná asistentka do IT oddělení - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Odborná asistentka do IT oddělení - Praha 7Plat:30-35 tis. Kč/měsíčně
Kontaktní email na pozici: Odborná asistentka do IT odděleníEmail:walter.schorge@ntm.cz
Kontaktní telefon na pozici: Odborná asistentka do IT odděleníTelefon:+420220399222
Další údaje o pozici: Odborná asistentka do IT odděleníDalší údaje:Zašlete svůj životopis na e-mail.

Popis pracovní pozice:
Hledáme posilu do našeho IT týmu v Národním technickém muzeu.

Administrativa, vedení dokumentace, příprava nákupů techniky, vyřizování reklamací, správa služebních
mobilů, péče o kopírky, řešení jednodušších problémů uživatelů.

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost, přesnost, spolehlivost, velmi dobré znalosti práce s počítačem (Windows, Office),
znalost angličtiny alespoň na úrovní mírně pokročilý, řidičák.

Nabízíme:
Nabízíme možnost naučit se nové věci v IT, pestrou práci, pružnou pracovní dobu (pondělí - pátek), pět
týdnů dovolené, benefity.

Inzerent:
Ověřený uživatel Walter Schorge | Praha 7 , Praha 7
Telefon: +420220399222
Email: walter.schorge@ntm.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel