PROGRAMÁTOR PLC / ELEKTROPROJEKTANT

Helios Technologies s.r.o.- nabídka práce PROGRAMÁTOR PLC / ELEKTROPROJEKTANTFirma:Helios Technologies s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec
Volné pracovní místo: PROGRAMÁTOR PLC / ELEKTROPROJEKTANT - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PROGRAMÁTOR PLC / ELEKTROPROJEKTANT - LiberecPlat:40000-60000
Kontaktní email na pozici: PROGRAMÁTOR PLC / ELEKTROPROJEKTANTEmail:info@heltech.cz

Popis pracovní pozice:
Máte zkušenosti s PLC programováním ? Úspěšná společnost působící v oblasti automatizace, přijme nového
kolegu na pozici PLC Programátor

Náplň práce
-Programování průmyslových aplikací
-Tvorba HMI aplikací
-Uvádění do provozu
-Servis

Požadujeme:
- praxi v oboru
- zodpovědnost
- samostatnost
- odpovědný přístup
- schopnost týmové spolupráce
- flexibilita
-Aj
-Zájem a ochota pracovat na sobě a vzdělávat se

Nabízíme:
-Flexibilní pracovní doba
-Osobní růst
- tým pozitivních lidí

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavla | Liberec , Liberec
Telefon: 731205180
Email: info@heltech.cz