IT operátor, velmi zajímavá mzda, Praha

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: IT operátor, velmi zajímavá mzda, Praha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: IT operátor, velmi zajímavá mzda, Praha - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: IT operátor, velmi zajímavá mzda, PrahaEmail:veronika.loncka@coolpeople.cz
Kontaktní telefon na pozici: IT operátor, velmi zajímavá mzda, PrahaTelefon:+420 734 576 941

Popis pracovní pozice:
- Dohlížet na monitoring dostupnosti na IT systémy
(12 hodinové směny (7h- 19h, krátký dlouhý týden), denní i noční v pravidelném režimu)
- Sledujete dohled v systémech, jak padají simulace, co funguje a co nefunguje a když vyhodnotíte, že je někde
nějaká chyba, kontaktujete aplikační oddělení nebo 2nd level support
- Spolupracovat s administrátory při servisních odstávkách systémů banky
- Spouštět systémové zálohy, importovat, exportovat soubory

Nemusíte se bát, požadavků není tolik.

Požadujeme:
- Máte SŠ vzdělání, technický směr výhodou
- Ovládáte PC a jeho systémy na základní úrovni
- Domluvíte se v anglickém jazyce - budete občas komunikovat se zahraničím
- Jste samostatný/á a zodpovědný/á

A to hlavní nevadí Vám práce v noci a 12 hodinové směny včetně víkendů - náš provoz na tomto oddělení
funguje nepřetržitě

Nabízíme:
- Příležitost rozjet svoji kariéru v IT v moderním prostředí banky
- Možnost poznat fungování IT v bance a vybrat si, jakým směrem se v tomto oboru budete chtít ubírat
- Budete mít možnost intenzivního a pravidelného školení
- Budete se učit od zkušených kolegů
- Benefity na míru - třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika - kafeterie, stravenky, týden dovolené
navíc a další...)
- Příjemné a dostupné místo práce hned u metra

Finanční ohodnocení 30-35 tisíc čistého! (díky příplatkům za směny a víkendy)

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Loncká | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 734 576 941
Email: veronika.loncka@coolpeople.cz