VÝVOJÁŘ PODNIKOVÝCH APLIKACÍ

Inzerát č: P5233 | Vloženo: 03.07.2019 | Poslední aktualizace: 03.07.2019 17:44:19
PEMIC BOOKS a.s.- nabídka práce VÝVOJÁŘ PODNIKOVÝCH APLIKACÍFirma:PEMIC BOOKS a.s.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Smetanovo náměstí 222/8, Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: VÝVOJÁŘ PODNIKOVÝCH APLIKACÍ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: VÝVOJÁŘ PODNIKOVÝCH APLIKACÍ - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: VÝVOJÁŘ PODNIKOVÝCH APLIKACÍEmail:ivana.wisnerova@pemic.cz

Popis pracovní pozice:
Vývoj systémů v intuitivní vývojářské platformě K2 BlackPearl, která umožňuje jednoduše vytvářet
řešení včetně podnikového WorkFlow.

Požadujeme:
- logické myšlení
- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
- základní znalost SQL
- flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
- znalost angličtiny na technické úrovni
- výhodou znalost JavaScriptu

Nabízíme:
- práci na HPP
- pružnou pracovní dobu
- odpovídající finanční ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
- stravenky a další benefity v rámci bodového programu
- knihy a související sortiment za zvýhodněné zaměstnanecké ceny
- smartphone a výhodný mobilní tarif
- profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
- moderní pracovní nekuřácké prostředí
- příjemný kolektiv spolupracovníků

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Ověřený uživatel Ivana Wisnerová | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 721 528 377
Email: ivana.wisnerova@pemic.cz