PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮ

Inzerát č: P5185 | Vloženo: 10.05.2019 | Poslední aktualizace: 10.05.2019 14:53:45
DAWELL CZ s.r.o.- nabídka práce PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮFirma:DAWELL CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Podnikatelská 2956/6, 612 00 Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮ - Brno - městoPlat:40 000 - 60 000 Kč
Kontaktní email na pozici: PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮEmail:j.slamova@dawell.cz
Kontaktní telefon na pozici: PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮTelefon:724110411
Další údaje o pozici: PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮDalší údaje:Jitka Slámová

Popis pracovní pozice:
Firma Dawell CZ s.r.o. zabývající se vývojem mobilních indukčních ohřevů hledá do svého vývojového týmu
programátora mikrokontrolérů ARM.

Náplň práce:
• vývoj firmware pro mikrokontroléry ARM STM32 v jazyce C
• spolupráce na oživování a testování přístrojů
• tvorba dokumentace

Požadujeme:
• dobrá znalost programování mikrokontrolérů ARM v jazyce C
• výhodou základní orientace v elektronice (schémata)
• samostatnost, aktivní přístup
• znalost AJ (dokumentace)
• výhodou vyhláška § 50/1978 Sb.

Nabízíme:
• zajímavou práci v malém, příjemném týmu
• možnost rychlého odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké bonusy
• pružnou pracovní dobu
• pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)

Inzerent:
Ověřený uživatel Jitka Slámová | Brno - město , Brno
Telefon: 724110411
Email: vyvoj@dawell.cz