IT ANALYTIK

BRAINEST s.r.o.- nabídka práce IT ANALYTIKFirma:BRAINEST s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: IT ANALYTIK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: IT ANALYTIK - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: IT ANALYTIKEmail:ivana.wisnerova@pemic.cz

Popis pracovní pozice:
JAKOU PRÁCI VÁM NABÍZÍME
- zpracování analýz
- úzkou spolupráci s vývojáři a testery
- podílení se na přípravě testovacích scénářů
- vyhodnocování AB testů

Požadujeme:
CO OD VÁS OČEKÁVÁME
- vysokoškolské vzdělání s praxí alespoň 2 roky nebo středoškolské vzdělání s praxí 5 let
- odborné znalosti IT na úrovni analytika
- zkušenosti s návrhy a provozem IS
- analytické, systémové a koncepční myšlení
- znalost UML, znalost datového modelování
- dobré komunikační schopnosti
- znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace
- aktivní přístup, kreativitu, důslednost, týmovou spolupráci
- základní znalost SQL
- zkušenosti s AB testováním výhodou
- bydliště v Ostravě nebo okolí

Nabízíme:
JAKÉ JSOU VÝHODY PRÁCE U NÁS:
- pružná pracovní doba
- odpovídající finanční ohodnocení
- profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
- perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
- práce v nekuřáckém prostředí
- příjemný kolektiv spolupracovníků

Ověřený uživatel Ivana Wisnerová | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 721 528 377
Email: ivana.wisnerova@pemic.cz