Brigáda pro studenta

Pavel Trampota PT-servis- nabídka práce Brigáda pro studentaFirma:Pavel Trampota PT-servis
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Brigáda pro studenta - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda pro studenta - Plzeň - městoPlat:hodinová dohodou
Kontaktní email na pozici: Brigáda pro studentaEmail:info@ptservis.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda pro studentaTelefon:+420608340614

Popis pracovní pozice:
Hledáme studenta, kterého zajímá obor sportovní výživa, ale specializuje se na marketing, případně pomoc s
úpravami eshopu, SEO, PPC, google, FB. heuréka, seznam zboží atd. Ideálně Plzeň. Jsme již 25 let fungující
velkoobchod a eshop se sportovní výživou, v těchhle oborech nás tlačí bota a hledáme někoho, pro koho by toto
bylo zároveň koníčkem.

Požadujeme:
Nasazení, chuť tvořit

Nabízíme:
Finanční ohodnocení, pracovní doba, dohodou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavel Trampota | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: +420608340614
Email: info@ptservis.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel