IT Administrátor Úpice

Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Trutnov
Volné pracovní místo: IT Administrátor Úpice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: IT Administrátor Úpice - TrutnovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: IT Administrátor ÚpiceEmail:job@ameba.eu

Popis pracovní pozice:
Společnost MEKRS je největším distributorem spojovacího materiálu v ČR, SK.

Nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Administrátor.

Co budete dělat:

• uživatelská podpora
• údržba a instalace PC
• správa MS Active Directory, správa informačního systému K2 (zaučíme)
• nákup výpočetní techniky
• evidence prostředků IT zaměstnancům a evidence

Požadujeme:
• dobrou uživatelskou znalost PC (MS Office)
• znalost Active Directory a doménového prostředí
• orientaci v síťové problematice, AV ochraně, zálohování, produktech Microsoft, ...
• zájem o IT problematiku a o svůj odborný rozvoj v této oblasti
• ochotu učit se nově věci a zájem aktivně si vyhledávat informace
• praxe v oblasti IT vítána
• ochotu při jednání s lidmi, flexibilitu, odpovědnost a samostatnost
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• různorodou a zajímavou práci, prostor pro uplatnění Vašich dosavadních znalostí
• odborný růst - po zapracování možná spolupráce na správě serverů, síťové infrastruktury, datových
uložišť, zálohování, archivace, ...
• příjemnou pracovní atmosféru
• zázemí stabilní české firmy
• nástupní mzdu 45 000 Kč
• osobní bonus 0-100% základní mzdy
• 25 dní dovolené
• stravenky a individuální zaměstnanecké benefity

Pokud Vás nabízená práce zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v ČJ s fotografií.

Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče

Místo pracoviště: MEKRS, s.r.o., Regnerova 1101, Úpice

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel