PHP programátor, dlouhodobě, práce z domu

SHOPEA.CZ, s.r.o.- nabídka práce PHP programátor, dlouhodobě, práce z domuFirma:SHOPEA.CZ, s.r.o.
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Rosice / práce z domu, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: PHP programátor, dlouhodobě, práce z domu - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: PHP programátor, dlouhodobě, práce z domu - Jihomoravský krajPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: PHP programátor, dlouhodobě, práce z domuEmail:martin.sobotka@shopea.cz
Další údaje o pozici: PHP programátor, dlouhodobě, práce z domuDalší údaje:Martin Sobotka

Popis pracovní pozice:
Hledáme PHP programátora na dlouhodobou spolupráci.
Máme několik stálých projektů (e-shopů), které rozvíjíme a potřebujeme rozšířit náš tým.

Rádi Vám vysvětlíme o co se jedná, o jaké projekty jde, jak si představujeme spolupráci. Neváhejte se nám
ozvat a prosím, rovnou napište, na jakých projektech jste doposud pracoval, jaké weby vytvořil a jakou máte
hodinovou sazbu.

Požadujeme:
- zkušenosti s PHP minimálně 2 roky
- základní znalost SQL databází (MySQL / MariaDB)
- základní znalost HTML, CSS a JS
- možnost pracovat minimálně 15 hodin týdně (tedy 60 hodin za měsíc)
- zodpovědný a férový přístup

Nabízíme:
- přátelské a férové jednání
- práci z domova
- pomoc zkušenějších kolegů
- zaučení do svěřeného projektu/ů
- spolupráci na ŽL

Ověřený uživatel Libor Kronek | Brno - venkov , Rosice u Brna
Telefon: 773220480
Email: kancelar@shopea.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel