Obchodný zástupca

Inzerát č: P10605 | Vloženo: 05.08.2022
Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR
Volné pracovní místo: Obchodný zástupca - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Obchodný zástupca - Celá ČRPlat:Dohodou - provízie z predaja
Kontaktní email na pozici: Obchodný zástupcaEmail:studencova@interaktivnaskola.sk

Popis pracovní pozice:
Aktívny predaj produktov a služieb v oblasti IT v pridelenom regióne- Vaším zákazníkom budú primárne materské,
základné a stredné školy
Práca v teréne - aktívne vyhľadávanie zákazníkov priamo na školách
Starostlivosť o existujúcich zákazníkv
Vedenie administratívy
Pravidelná účasť na poradách

Požadujeme:
• ovládanie základnej obchodnej techniky
• príjemné vystupovanie
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť
• Zodpovednosť
• ochotu cestovať

Nabízíme:
• Práca v prosperujúcej spoločnosti
• Exkluzivita v pridelenom regióne
• Produkt, ktorý sa predáva
• Motivačné odmeny za plnenie pracovných úloh
• Zamestnanecké zľavy na produkty

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Študencová | Celá ČR , Prešov
Telefon: +421907515274
Email: studencova@interaktivnaskola.sk

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel