Senior konzultant Helios iNuvio - Olomouc

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Dolní Hejčínská 47/25, Olomouc
Volné pracovní místo: Senior konzultant Helios iNuvio - Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Senior konzultant Helios iNuvio - Olomouc - OlomoucPlat:55 000
Kontaktní email na pozici: Senior konzultant Helios iNuvio - OlomoucEmail:kariera@datamix.eu

Popis pracovní pozice:
Nabízíme místo spolehlivému, zkušenému konzultantovi informačního systému s praxí minimálně 2 roky.

Máš rád svobodu, samostatnost a zvládneš převzít odpovědnost za implementaci u náročných zákazníků?

Požadujeme:
Hledáme někoho, kdo je schopen samostatně konzultovat, odřídit si zákazníka, pochopit jeho problémy a přinést
řešení. Oborově nejsme vyhranění, dáme šanci každému se zkušeností.

Implementujeme Helios iNUVIO, máme poměrně malý, ale zkušený tým. Najdeš v něm špičkového konzultanta,
seniorního konzultanta i zázemí silného vývoje.

Nabízíme:
Nabízíme domluvu, skvělé kolegy, pestré zákazníky, tým, home office, auto, peníze dle výkonu, možnost udělat
si věci v rámci dohody a našich systémů po svém, osobní a profesní rozvoj, chceme systematičnost, dokumentaci
k implementacím.

Pokud budeš mít zájem a nebojíš se zodpovědnosti, umožníme ti ovlivnit systémy a procesy, můžeš se zapojit
do výchovy juniorních konzultantů, ale není to podmínkou.

Těšíme se na tvůj životopis na kariera@datamix.eu.

Ověřený uživatel DATAMIX Solutions s.r.o. | Olomouc , Olomouc
Telefon: +420 588 288 481
Email: kariera@datamix.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel