Informatik - systémový administrátor, Vysoké Mýto

Mikroelektronika spol. s r.o.- nabídka práce Informatik - systémový administrátor, Vysoké MýtoFirma:Mikroelektronika spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Informatik - systémový administrátor, Vysoké Mýto - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Informatik - systémový administrátor, Vysoké Mýto - Ústí nad OrlicíPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Informatik - systémový administrátor, Vysoké MýtoEmail:kariera@mikroelektronika.cz
Kontaktní telefon na pozici: Informatik - systémový administrátor, Vysoké MýtoTelefon:+420465467177
Další údaje o pozici: Informatik - systémový administrátor, Vysoké MýtoDalší údaje:Lipenská Kateřina

Popis pracovní pozice:
- správa a administrace serverů společnosti
- rozvoj a integrace informačních systémů a podpůrných systémů výroby
- propojení dílčích systémů s informačními systémy společnosti
- uživatelská podpora a testování nových funkcionalit
- integrace aplikací, modulů a funkcí do prostředí informačních systémů společnosti
- účast na rozvojových projektech Mikroelektroniky
- T-SQL tvorba datových skladů, pohledů a dotazů
- SSRS - SQL Reporting Services tvorba sestav

Požadujeme:
- máš SŠ vzdělání ideálně v oblasti informatiky
- v IT už má nějakou praxi
- máš zkušenosti se správou Windows serverů, AD, Microsoft SQL
- máš zkušenosti se TSQL, SSRS, Excel, VBA
- uživatelsky ovládáš Linux
- zvládneš AJ v písemné formě
- máš analytické schopnosti
- hledáš řešení a jsi svědomitý

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní české firmě
- pružnou pracovní dobu s příležitostnou možností Home Office
- 5 týdnů dovolené, 33 dny sick days
- dotované obědy ve firemní jídelně za 15 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy
- firemní jazykové vzdělávání
- možnost Multisport karty
- roční odměny a další benefity

Ověřený uživatel Pavlína Mattasová | Ústí nad Orlicí , Vysoké Mýto
Telefon: + 420 731 450 486
Email: p.mattasova@mikroelektronika.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel