Směnový mistr

Inzerát č: P8768 | Vloženo: 07.10.2021 | Poslední aktualizace: 07.10.2021 14:54:21
METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Směnový mistrFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Velvary, Mělník
Volné pracovní místo: Směnový mistr - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Směnový mistr - MělníkPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Směnový mistrEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Směnový mistrTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Směnový mistrDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Odpovědnost za řízení cca 12 dělníků v provozu hutní výroby
Rozdělení práce podřízeným a kontrola zadaných úkolů
Dohled na pracovní a technologickou kázeň
Kontrola dodržování bezpečnosti práce
Vedení pracovního kolektivu

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ technického směru (částečně možno nahradit praxí v oboru)
Základní znalosti metalurgie neželezných kovů
Ovládání PC minimálně na uživatelské úrovni
Práce na směny
Odpovědnost, svědomitost, pečlivost

Nabízíme:
Nástupní mzda od 30 000 Kč
Možnost výhodného pronájmu bytu ve Velvarech
Náborový příspěvek 3 000 Kč, 5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie
Odměnu na dělnických pozicích za 100% docházku v měsíci
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč ročně
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Chutnou domácí kuchyni
Sportovní permanentku
Firemní společenské akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel