Brigádník do hutní výroby

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Brigádník do hutní výrobyFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Brigádník do hutní výroby - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigádník do hutní výroby - KladnoPlat:120Kč/hodina
Kontaktní email na pozici: Brigádník do hutní výrobyEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigádník do hutní výrobyTelefon:+420603358885
Další údaje o pozici: Brigádník do hutní výrobyDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Manipulace s ingoty

Požadujeme:
Dobrý zdravotní stav. Práce není vhodná pro ženy, z důvodu fyzické náročnosti.
Místo výkonu činnosti - Velvary.

Nabízíme:
Nástup možný ihned. Hodinová mzda 120Kč/hod. Pracovní doba od 6-14hod.

Těšíme se právě na Vás :-)

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Olomouc , Velvary
Telefon: 739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel