Technik kvality

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Technik kvalityFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary 420, Kladno
Volné pracovní místo: Technik kvality - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technik kvality - KladnoPlat:45 000,-
Kontaktní email na pozici: Technik kvalityEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Technik kvalityTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Zodpovědnost za řízení kvality a kontroly v oblasti hutní výroby slitin a předslitin
Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola
Spolupráce na rozvoji systému kvality a tvorba řízené dokumentace
Řešení reklamací zákazníků a návrh nápravných opatření
Spolupráce při auditech ve výrobě
Práce s informačním systémem NAVISION
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
VŠ technického oboru (i absolvent), příp. SŠ technického směru s praxí
Německý jazyk na komunikativní úrovni, anglický jazyk výhodou
Ovládání PC minimálně na uživatelské úrovni
Aktivní a samostatný přístup k řešení problémů, plánování a organizování práce
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Nástupní mzdu od 40 000 do 50 000 Kč
5 týdnů dovolené a 13. plat
Náborový příspěvek
Docházkový bonus
Dotované stravování
Příspěvek 6 000 Kč ročně na penzijní nebo životní pojištění
MultiSport kartu
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel