Team lider call centra

FG Energy s.r.o.- nabídka práce Team lider call centraFirma:FG Energy s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Team lider call centra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Team lider call centra - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Team lider call centraEmail:ludmila.ponikova@fgenergy.pl
Kontaktní telefon na pozici: Team lider call centraTelefon:+420773226846

Popis pracovní pozice:
Účastníte se rozvoje našich operátorů v oblastech prodejních a komunikačních dovedností
Jste přímou podporou týmů telefonních operátorů, poskytujete jim zpětnou vazbu, trénujete je a motivujete k co
nejlepším výsledkům společně s jejich lídrem.
Hodnotíte a analyzujete práci jednotlivých členů svěřeného týmu a předáváte jim zpětnou vazbu na
společných schůzkách.
Vytváříte komunikačních postupů

Požadujeme:
Zkušenosti na obdobné pozici - praxe jako tenér výhodou
Praktické znalosti prodejních technik a standardů zákaznických služeb
Vysoce rozvinuté komunikační a motivační dovednosti
Orientace na cíl, odhodlání zadaný úkol dotáhnout do zdárného konce
Dokonalá organizace vlastní práce
Schopnost připravit školící materiály (znalost Power Point, Word, Excel)

Nabízíme:
Zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
Práce na plný úvazek
Motivující mzdové ohodnocení a odměny
Práce v mladém a přátelském kolektivu
Možnost rozvoje, rozšiřování znalostí a zkušeností, školení v oboru
Nezbytné pracovní nástroje - notebook, telefon

Inzerent:
Ověřený uživatel Ľudmila | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420737079868
Email: ludmila.ponikova@fgenergy.pl

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel