Obchodní zástupce

FG Energy s.r.o.- nabídka práce Obchodní zástupceFirma:FG Energy s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Obchodní zástupce - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Obchodní zástupce - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obchodní zástupceEmail:ludmila.ponikova@fgenergy.pl
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní zástupceTelefon:+420773226846

Popis pracovní pozice:
Prodej fotovoltaických instalací ve svěřeném regionu
Budování a udržování dobrých vztahů se zákazníky
Zpracování nabídek, vyřizování objednávek, celkové zajištění bezproblémové spolupráce s klienty
Vytváření pozitivní image společnosti

Požadujeme:
Aktivní péči o portfolio zákazníků, včetně nabídky a prodeje našich služeb
Schopnost plánovat a organizovat vlastní práci
Komunikační dovednosti
Aktivní řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

Inzerent:
Ověřený uživatel Ľudmila | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420737079868
Email: ludmila.ponikova@fgenergy.pl

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel