ELEKTRIKÁŘ

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce ELEKTRIKÁŘFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Kolín, Kolín
Volné pracovní místo: ELEKTRIKÁŘ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ELEKTRIKÁŘ - KolínPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: ELEKTRIKÁŘEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: ELEKTRIKÁŘTelefon:603358885
Další údaje o pozici: ELEKTRIKÁŘDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Rozvody nové elektroinstalace
Údržba stávajících elektro systémů

Požadujeme:
Vyučení v elektro oboru
Zkoušku dle vyhl. Č. 50/1978 Sb. od §6
Spolehlivost, svědomitost, samostatnost

Nabízíme:
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Nástupní mzdu od 30 000 Kč, po zaučení až 35 000 Kč
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
13. plat a 5 týdnů dovolené
Pravidelné meziroční navyšování mzdy
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení ..)
Firemní společenské akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Přibylová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel