Montér energetických zařízení Trutnov

SIGNALBAU a.s.- nabídka práce Montér energetických zařízení TrutnovFirma:SIGNALBAU a.s.
Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Trutnov, Trutnov
Volné pracovní místo: Montér energetických zařízení Trutnov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Montér energetických zařízení Trutnov - TrutnovPlat:25000 - 40000
Kontaktní email na pozici: Montér energetických zařízení TrutnovEmail:kubis@signalbau.cz
Kontaktní telefon na pozici: Montér energetických zařízení TrutnovTelefon:602543794
Další údaje o pozici: Montér energetických zařízení TrutnovDalší údaje:Jarmil Kubiš

Popis pracovní pozice:
montér energetických zařízení

Požadujeme:
schopnost pracovat ve výškách, zdravotní způsobilost pro práci na ČD, práce v Královehradeckém kraji,
schopnost pracovat v týmu, výuční list v oboru elektro výhodou, ŘP skupin B a C vítán, pozice vhodná i pro
absolventy.

Nabízíme:
pracovní smlouva na dobu neurčitou, adekvátní platové ohodnocení (25 000 - 40 000 Kč) a příplatky nad rámec
zákoníku práce - speciální finanční motivační programy a mimořádné odměny, možnost profesního růstu,
benefity podle chuti, od finančních produktů, příspěvků na kulturu, sport, zdraví či nákupy u vybraných
partnerů, odborná školení, stravné, dovoz na pracoviště

Inzerent:
Ověřený uživatel Kubiš | Trutnov , Přerov
Telefon: 602543794
Email: kubis@signalbau.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel