MECHANIK MaR NA SMĚNY (27000-30000KČ)

Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Roudnice nad Labem, Litoměřice
Volné pracovní místo: MECHANIK MaR NA SMĚNY (27000-30000KČ) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: MECHANIK MaR NA SMĚNY (27000-30000KČ) - LitoměřicePlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: MECHANIK MaR NA SMĚNY (27000-30000KČ)Email:kostihova@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: MECHANIK MaR NA SMĚNY (27000-30000KČ)Telefon:739239427

Popis pracovní pozice:
* Stálý dohled na provoz zařízení ve výrobě
* Provádět kontroly a odstraňovat závady instrumentačních prvků
* Držet se technických standardů společnosti
* Realizovat pravidelnou údržbu zařízení

Požadujeme:
* Ukončené SŠ vzdělání v oboru elektro
* Praxe s instrumentačními prvky ve výrobě
* Práci v nepřetržitém provozu - směny
* Technické myšlení a samostatnost
* Elektro vyhláška 50/78

Nabízíme:
* Náborový příspěvek až 14.500 Kč
* Příspěvek na dopravu
* Příležitost nastartovat svoji kariéru
* 25 dní dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel Vlaďka Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: vmarkova@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel