Servisní mechanik strojů Komatsu

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Servisní mechanik strojů Komatsu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servisní mechanik strojů Komatsu - Plzeň - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Servisní mechanik strojů KomatsuEmail:roznicek@kuhnbohemia.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servisní mechanik strojů KomatsuTelefon:602 261 838

Popis pracovní pozice:
KUHN Bohemia a.s. je výhradním zastoupením výrobce stavební a zemní techniky KOMATSU na českém trhu. Pro své
zákazníky zajišťuje kompletní služby v oblasti prodeje strojů a náhradních dílů, záručního i
pozáručního servisu, odborného technického poradenství a zaškolování posádek a technického personálu
uživatelů strojů. Dodávky špičkových strojů a zařízení jsou podporovány komplexními prodejními a
poprodejními službami na vysoké úrovni.

Kuhn Bohemia a.s. hledá pro svou pobočku v Plzni servisní mechaniky.
Náplní práce je provádění oprav a pravidelných servisních prohlídek na těchto strojích.

Požadujeme:
POŽADUJEME :
• SŠ nebo SOU technického směru (elektrotechnické zaměření vítáno)
• pasivní znalost AJ výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Zkušenosti v oboru oprav stavebních strojů vítány

Nabízíme:
NABÍZÍME :
• zázemí stabilní zahraniční společnosti
• přátelský kolektiv
• týden dovolené navíc
• příspěvek na stravování
• systém vzdělávání zaměstnanců
• pracovní doba 7 - 16 hod, Pa 7-13:30 hod

Inzerent:
Ověřený uživatel Eva Cíglerová | Celá ČR , Praha
Telefon: 725937180
Email: ciglerova@kuhnbohemia.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel