Elektrikář Brno (25-35000)

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Elektrikář Brno (25-35000) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektrikář Brno (25-35000) - Brno - městoPlat:25000-35000
Kontaktní email na pozici: Elektrikář Brno (25-35000)Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: Elektrikář Brno (25-35000)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: Elektrikář Brno (25-35000)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů
* Obsluha elektrických zařízení
* Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
* Preventivní údržba
* Práce ve 3 směnném provoz

Požadujeme:
* SOU vzdělání v oboru elektro
* Praxi na obdobné pozici výhodou
* Platnou vyhlášku č. 50/1978/§6min
* Proaktivní přístup k práci

Nabízíme:
* Zázemí mezinárodní společnosti
* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na volnočasové aktivity
* Příspěvek na penzijní připojištění, dopravu
* Závodní stravování
* Ubytování
* Roční bonus a další bonusy
* Místo výkonu práce: Brno

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel