Elektrikář/ka

Weld Project, s.r.o.- nabídka práce Elektrikář/kaFirma:Weld Project, s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Hořice, Jičín
Volné pracovní místo: Elektrikář/ka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektrikář/ka - JičínPlat:22 000 - 30 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Elektrikář/kaEmail:info@weldproject.cz
Kontaktní telefon na pozici: Elektrikář/kaTelefon:+420737352567

Popis pracovní pozice:
Hledáme nového kolegu na pozici elektrikář do našeho týmu. Zabýváme se vývojem a výrobou strojů pro
(především automobilový) průmysl. Jsme zárukou stabilní práce, ale bez Vás ji nedokážeme zrealizovat.

Náplň Vaší budoucí práce:
• Budete zapojovat elektro komponenty na námi vyráběných strojích dle předem daného schématu
• Zúčastníte se finálního zapojování stroje u zákazníka
• Budete spolupracovat s naším elektro-konstruktérem (budete-li šikovní, můžete se naučit navrhovat schémata
a posunout se tak profesně dál)
• Rovněž repasujeme starší stroje, na kterých nám pomůžete s opravami elektrických obvodů
• Další úkoly (zapojování elektřiny v budově podniku, asistence při montáži, návštěvy spolupracujících
firem apod.) Vám budou přidělovány operativně - Vaše nové povolání tak bude pestré.

Požadujeme:
• Technická samostatnost
• Vzdělání elektro směru nezbytné
• Řidičský průkaz sk. B výhodou
• Praxe v oboru a znalost cizích jazyků výhodou
• Vyhláška 50/1978 výhodou (můžeme Vám zajistit školení)

Nabízíme:
• Různorodost pracovních úkolů
• Činnost, která má jasný smysl a účel
• Pružné využití pracovní doby
• Týden dovolené nad rámec zákona
• Parkování v areálu
• Stravenky

Inzerent:
Ověřený uživatel Weld Project, s.r.o. | Jičín , Hořice
Telefon: +420 737 352 567
Email: info@weldproject.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel