Montážní technik (elektrikář, elektromontér) v oboru elektro

VS elektro komplet s.r.o.- nabídka práce Montážní technik (elektrikář, elektromontér) v oboru elektroFirma:VS elektro komplet s.r.o.
Volné pracovní místo: Jihočeský krajMísto práce:Jihočeský kraj
Volné pracovní místo: Montážní technik (elektrikář, elektromontér) v oboru elektro - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Montážní technik (elektrikář, elektromontér) v oboru elektro - Jihočeský krajPlat:od 20 000,- do 35 000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Montážní technik (elektrikář, elektromontér) v oboru elektroEmail:kubickova@vselektrokomplet.cz
Kontaktní telefon na pozici: Montážní technik (elektrikář, elektromontér) v oboru elektroTelefon:605920231

Popis pracovní pozice:
Společnost VS elektro komplet s.r.o. nabízí pracovní příležitost na pozici "Montážní technik v oboru elektro".

Pracovní náplní je periodická výměna elektroměrů na území jižních Čech pro společnost E.ON Distribuce,
a.s..

Požadujeme:
Podmínkou je ÚSO nebo SŠ (elektro), kvalifikace § 6 vyhlášky 50/1978 Sb. (§ 7 vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou),
ŘP skupiny B, časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení, bezúhonnost a schopnost profesionálního jednání
se zákazníkem.

Nabízíme:
Výše platu od 20 000,- do 35 000,- Kč dle produktivity práce. Nástup možný ihned či dohodou. K dispozici osobní
auto, mobil a další.
Životopis zasílejte na kubickova@vselektrokomplet.cz či volejte: 605920231.

Ověřený uživatel VS elektro komplet s.r.o. | Jihočeský kraj , České Budějovice, Písek, Vodňany, Strakonice, Blatná, Milevsko
Telefon: 605920231
Email: kubickova@vselektrokomplet.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel