ELEKTROMONTÉR

ELEKTROMONT Brno a.s.- nabídka práce ELEKTROMONTÉRFirma:ELEKTROMONT Brno a.s.
Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Brno, Celá ČR
Volné pracovní místo: ELEKTROMONTÉR - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ELEKTROMONTÉR - Celá ČRPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ELEKTROMONTÉREmail:prace@gabrielabartakova.cz
Kontaktní telefon na pozici: ELEKTROMONTÉRTelefon:+420 606 779 039
Další údaje o pozici: ELEKTROMONTÉRDalší údaje:Gabriela Bartáková

Popis pracovní pozice:
Rozšiřujeme náš tým v Brně a týmy v rámci tuzemských a zahraničních (Holandsko) zakázek montáže elektro
zařízení VN a NN.

Požadujeme:
Jakého kolegu uvítáme rádi v našich řadách?
- Nesmí chybět Vyhláška 50/1978 Sb. §6 (ale i s §5 si umíme poradit a pomoci Vám získat vyšší kvalifikaci)
a
vyučení v oboru elektro.
- Uvítáme skvělého parťáka, na kterého je spolehnutí jak profesní tak to lidské. Neradi doháníme práci za
spáče a opozdilce.
- Jsme rádi, pokud máte ŘP sk. B a jste aktivní řidič.
- Bezúhonnost je v našich řadách podmínkou, takže čistým rejstříkem trestů nepohrdneme.

Nabízíme:
A co Vám na oplátku nabízíme?
- Uzavřeme pracovní smlouvu, tím vám zaručujeme všechny sociální výhody
- Práci 5 dní v týdnu (Po - Pá)
- Začínáme pracovat v 7 hodin, občas se v práci zdržíme
- Jsme fajn parta se skvělým šéfem s lidským přístupem
- Můžete se u nás odborně vzdělávat
- Kromě platu u nás dostanete měsíční odměnu + příplatky dle zákona + diety
- Přispějeme vám na stravování
- 5 sic days

Ověřený uživatel Bc. Gabriela Bartáková | Celá ČR , Prostějov
Telefon: +420 606 779 039
Email: prace@gabrielabartakova.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel