Elektrikář/elektomontér/elektrotechnik

Timepart Personalservice GmbH- nabídka práce Elektrikář/elektomontér/elektrotechnikFirma:Timepart Personalservice GmbH
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Sasko, Bavorsko, Zahraničí
Volné pracovní místo: Elektrikář/elektomontér/elektrotechnik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektrikář/elektomontér/elektrotechnik - ZahraničíPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Elektrikář/elektomontér/elektrotechnikEmail:info@timepart.eu
Kontaktní telefon na pozici: Elektrikář/elektomontér/elektrotechnikTelefon:+420723323585

Popis pracovní pozice:
Hledáme elektrikáře, elektrotechniky, elektromontéry do Saska a Bavorska.

Náplň práce:
- údržba a instalace provozních zařízení, částí budov, přístrojů a pomocných zařízení jako jsou vrata s
elektrickým pohonem, čerpadla, svařovací zařízení
- provádění elektro zkoušek
- provádění oprav a revizí
- obecné elektrotechnické práce
- samostatné provádění analýz chyb a odstraňování chyb

Požadujeme:
- vyučení v oboru elektrotechnika
- pracovní zkušenosti v oboru
- auto a ŘP výhodou
- komunikativní znalost němčiny, rozumět a vědět, jak odpovědět v jednoduchých větách v němčině (zaučení
německými kolegy
- výhodou předchozí zkušenosti s prací v Německu

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- odměny na Vánoce a dovolenou
- stabilní pracovní místo
- podporu personální agenturou v češtině

Začátek práce: ihned nebo dle dohody

Plat: podle kvalifikace, od 12,00 EUR /hod. brutto + příplatky + příspěvek na ubytování

Ověřený uživatel Timepart Personalservice | Zahraničí , Leipzig
Telefon: +420723323585
Email: info@timepart.eu