Údržbář/elektrikář administrativní budovy Praha

Arridere, s.r.o.- nabídka práce Údržbář/elektrikář administrativní budovy PrahaFirma:Arridere, s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha 1, Praha
Volné pracovní místo: Údržbář/elektrikář administrativní budovy Praha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Údržbář/elektrikář administrativní budovy Praha - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Údržbář/elektrikář administrativní budovy PrahaEmail:tereza.tinterova@cimex.cz
Kontaktní telefon na pozici: Údržbář/elektrikář administrativní budovy PrahaTelefon:728319557

Popis pracovní pozice:
Arridere s.r.o. je profesionální a dynamická společnost působící v celé České republice v oblasti
poskytování komplexních služeb facility a property managementu.
Aktuálně hledá do svého neustále se rozrůstajícího týmu nového kolegu na pozici ÚDRŽBÁŘ/ELEKTRIKÁŘ,
který by se staral o dvě administrativní budovy v centru Prahy.

Náplň práce:
* mailová komunikace s klientem a denní dispečink Helpdesku na svěřených objektech
* kontrola a zajištění provozu objektových technologií dle preventivního plánu údržby
* provádění provozních elektrikářských a údržbářských prací
* zajištění pravidelných odečtů médií
* spolupráce se servisními organizacemi
* součinnost při řešení mimořádných událostí
* údržba majetku a okolí objektu
* ostatní drobné práce dle požadavků klienta

Požadujeme:
* praxi na obdobné pozici
* vyhláška 50/1978 Sb., min. § 5 a vyšší
* odborné dovednosti a manuální zručnost
* aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
* dobré komunikační schopnosti
* zodpovědnost a flexibilitu

Nabízíme:
* zajímavé finanční ohodnocení
* čtvrtletní bonusy
* přátelský kolektiv
* jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
* čtyři týdny dovolené + zdravotní volno/sickday (5 dnů)
* stravenky
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* další firemní benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Tereza Tintěrová | Celá ČR , Praha
Telefon: 728319557
Email: tereza.tinterova@cimex.cz