Servisní technik okres Tábor

Volné pracovní místo: Jihočeský krajMísto práce:Jihočeský kraj
Volné pracovní místo: Servisní technik okres Tábor - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servisní technik okres Tábor - Jihočeský krajPlat:32-45000 dle zkušeností
Kontaktní email na pozici: Servisní technik okres TáborEmail:veronika.loncka@coolpeople.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servisní technik okres TáborTelefon:+420 734 576 941

Popis pracovní pozice:
provádění montáží, servisních zásahů u zákazníků
zpracování zápisů o proběhlých servisech

Požadujeme:
středoškolské vzdělání technického směru
řidičské oprávnění
vyhláška 50

Nabízíme:
možnost osobního růstu
zaškolení
samostatnou práci

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Loncká | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 734 576 941
Email: veronika.loncka@coolpeople.cz