Elektrotechnik - elektronik mechanik

MAT, spol. s r.o.- nabídka práce Elektrotechnik - elektronik mechanikFirma:MAT, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava-Svinov, Ostrava
Volné pracovní místo: Elektrotechnik - elektronik mechanik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektrotechnik - elektronik mechanik - OstravaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Elektrotechnik - elektronik mechanikEmail:mat@imat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Elektrotechnik - elektronik mechanikTelefon:603439451
Další údaje o pozici: Elektrotechnik - elektronik mechanikDalší údaje:Lumír Zelina

Popis pracovní pozice:
Nabízíme práci na pozici Elektrotechnik - elektronik mechanik (MaR, Automatizace).

Požadujeme:
Požadujeme odborné vzdělání elektro a ŘP sk. B.

Nabízíme:
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ověřený uživatel Lumír Zelina | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420603 439 451
Email: mat@imat.cz