Telefonní operátor - 30 000 Kč(volné víkendy, svátky)

Energy Economy Service s.r.o.- nabídka práce Telefonní operátor - 30 000 Kč(volné víkendy, svátky)Firma:Energy Economy Service s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Táborská, Brno - město
Volné pracovní místo: Telefonní operátor - 30 000 Kč(volné víkendy, svátky) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Telefonní operátor - 30 000 Kč(volné víkendy, svátky) - Brno - městoPlat:20 000 - 40 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Telefonní operátor - 30 000 Kč(volné víkendy, svátky)Email:gabriela.kurilova@aukce-energy.cz
Kontaktní telefon na pozici: Telefonní operátor - 30 000 Kč(volné víkendy, svátky)Telefon:+420 728 846 974

Popis pracovní pozice:
,,Jediný způsob jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš. (Steve Jobs)

Neprovozujeme call centrum běžného prodejního typu - naši operátoři nevolají na studené kontakty,
neprodávají finanční služby, komodity, paušály, tablety a ani sady hrnců. Naši operátoři vysvětlují
zákazníkům jak se zapojit do Energetické soutěže prostřednictvím telefonátů, nebo emailové komunikace.U nás
se prodává jednoduše, eticky a profesionálně. Naši zákazníci si prostřednictvím operátorů a našich
webových stránek nechají srovnat ceny svých dosavadních dodavatelů a vítězných cen v předešlých soutěžích
a následně jim poradíme jak se do soutěže zapojit. Tuto službu hodnotí naši zákazníci i zaměstnanci velmi
pozitivně.

Vážíme si dobře odvedené práce našich zaměstnanců a právě proto jim nabízíme velmi atraktivní finanční
ohodnocení. Dle dlouhodobého srovnání patří společnost EES k nejlépe odměňujícím zaměstnavatelům v oblasti
zákaznického servisu v Jihomoravském kraji.

Požadujeme:
Komunikativnost - skvělý hlasový projev

Samostatnost a spolehlivost

Pozitivní přístup a chuť pracovat na svém rozvoji

Znalost ČJ - mluvená i psaná forma

Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
Motivační ohodnocení zahrnující garantovanou mzdu

Bonus denního cíle 200 - 500 Kč.

Měsíční bonusy 1 000 - 20 000 Kč

Motivační soutěže o ceny a peněžní poukázky

Kariérní růst při dlouhodobé spolupráci

Průběžné školení a další rozvoj odborných dovedností a znalostí - zdarma

Pracovní doba 8 - 16:00

Volné víkendy, státní svátky a volno o vánocích

Po roce spolupráce - v případě spokojenosti, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Ověřený uživatel Gabriela Kuřilová | Brno - město , Zábrdovice (Brno-střed)
Telefon: 728846974
Email: gabriela.kurilova@aukce-energy.cz