Údržba elektro-Třemošná

ČEPRO,a.s.- nabídka práce Údržba elektro-TřemošnáFirma:ČEPRO,a.s.
Volné pracovní místo: Plzeň-severMísto práce:Třemošná, Plzeň-sever
Volné pracovní místo: Údržba elektro-Třemošná - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Údržba elektro-Třemošná - Plzeň-severPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Údržba elektro-TřemošnáEmail:hana.bartonova@ceproas.cz

Popis pracovní pozice:
-provádění preventivní údržby elektrických zařízení v objektech třídy A a B
-provádění oprav elektrických zařízení v objektech třídy A a B
-provádění manipulace v rozvodnách VN 22kV a 6kV
-provádění menších elektro oprav a kontrol v areálu firmy a na zařízení sloužící pro skladování a
nepřetržitý výdej pohonných hmot do automobilových a železničních cisteren (zejména budovy, čerpadla,
potrubní rozvody, nádrže, terminály pro výdej do automobilových a železničních cisteren, rozvodny VN a NN,
práce v prostorech s nebezpečím výbuchu).
-obsluha plynových kotelen, tlakových nádob, zdvihacích zařízení
-občasné vypouštění a zaplavování (odvzdušňování) potrubí produktem (benzín, nafta, líh, MEŘO)
-demontáže a montáže zařízení (čerpadla, armatury, potrubí, měřidla, víka nádrží, ...)
-občasné práce ve výškách (na potrubních mostech, veřejné osvětlení)
-občasné práce se strojním vybavením dílny (vrtačka, bruska, ...)
-tvorba požadavků na nákup materiálu a náhradních dílů pro opravy
-služeb

Požadujeme:
-min. SOU v oboru elektro
-min. 5 let odborné praxe
-zkouška z vyhlášky 50/78 Sb., min. §6, do 1000V, v obj. tř. A (v obj. tř. B a nad 1000V výhodou)
-řidičský průkaz sk. B
-dobrý zdravotní stav umožňující práci ve výšce, ve venkovním prostředí, práci s chemickými látkami
-trestní bezúhonnost
-samostatnost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost
-aktivní přístup k práci, ochota k případné práci přesčas, manuální zručnost
-znalost základů práce na PC - Word, Excel

Nabízíme:
-jednosměnný provoz
-pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, po roce možnost změny smlouvy na dobu neurčitou
-zaškolení, rozšíření oprávnění po jednom roce praxe
-stabilní zázemí významné české společnosti
-zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
-zaměstnanecké výhody - stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění,
zvýhodněné ceny paliva a tarify u mobilního operátora

Inzerent:
Ověřený uživatel ČEPRO,a.s. | Celá ČR , Praha
Telefon: +420221968192
Email: hana.bartonova@ceproas.cz