Elektrotechnik (technologie strojů a pohonů)

Starke Jobs Aue- nabídka práce Elektrotechnik (technologie strojů a pohonů)Firma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Eibenstock, Sasko, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Elektrotechnik (technologie strojů a pohonů) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektrotechnik (technologie strojů a pohonů) - Karlovarský krajPlat:Podle kvalifikací
Kontaktní email na pozici: Elektrotechnik (technologie strojů a pohonů)Email:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Elektrotechnik (technologie strojů a pohonů)Telefon:+420 603 142 799

Popis pracovní pozice:
Hledáme zaměstnance ve výrobě motorů specializovanou především na vibrační motory.

Pokud máte zkušenosti v oboru řemesla, technické znalosti a hledáte novou zajímavou výzvu, cítíš se i jako
nováček osloven.

U našeho zákazníka ve měste Eibenstock Vás očekávají tyto úkoly:
- výrobu speciálních vinutí pro elektromotory
- montáž prefabrikovaných elektrických prvků vyrobených z smaltovaného měděného drátu společně s
potřebnými izolačními materiály a dalšími prvky ve statoru

Požadujeme:
- vzdělání v technickém oboru a dobré praktické dovednosti
- znalost německého jazyka na úrovni B1

Nabízíme:
- trvalé zaměstnání
- podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.),
- německá kolektivní smlouva a doplňkové služby
- česky mluvící kontaktní osoba

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com