Přijmeme směnového elektrikáře na pracoviště energetiky

ELEKTROMONTÁŽE LIBEREC s.r.o.- nabídka práce Přijmeme směnového elektrikáře na pracoviště energetikyFirma:ELEKTROMONTÁŽE LIBEREC s.r.o.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Liberec, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Přijmeme směnového elektrikáře na pracoviště energetiky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přijmeme směnového elektrikáře na pracoviště energetiky - Liberecký krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Přijmeme směnového elektrikáře na pracoviště energetikyEmail:teischel@elektromontaze-lbc.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijmeme směnového elektrikáře na pracoviště energetikyTelefon:737902000
Další údaje o pozici: Přijmeme směnového elektrikáře na pracoviště energetikyDalší údaje:Zdeněk Teischel

Popis pracovní pozice:
Směnový elektrikář na pracoviště energetiky v Liberci.

Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro
- praxe v oboru
- dobrý zdravotní stav
- znalosti PC
- ochotu a flexibilitu

Nabízíme:
- odbornou práci v dobrém kolektivu
- nadstandardní ohodnocení
- 13. plat
- 14. plat
- osobní ohodnocení
- prémie
- směnné příplatky
- dovolená 5 týdnů
- stravenky
- možnost zaměstnaneckého mobilního tarifu pro celou rodinu
- práce v dlouhodobě stabilní a rozvíjející se společnosti

Kontakt pro další informace:
Zdeněk Teischel
Tel. 737902000
E-mail: teischel@elektromontaze-lbc.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Zdeněk Teischel | Liberec , Liberec
Telefon: 737902000
Email: teischel@elektromontaze-lbc.cz