Elektromechanik

Inzerát č: P4585 | Vloženo: 13.02.2019 | Poslední aktualizace: dnes 09:41:30
BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce ElektromechanikFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk 10, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Elektromechanik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromechanik - Ústí nad OrlicíPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: ElektromechanikEmail:personalni@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: ElektromechanikTelefon:+ 420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
Přijmeme kolegu - elektromechanika.

Popis pozice:

- preventivní kontrola a údržba strojů a zařízení ve strojírenské výrobě

- diagnostika závad a následné opravy

- podílení se na modernizaci zařízení

- stabilní zaměstnání s možností profesního růstu

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- náborový příspěvek ve výši 70.000,- Kč

- mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici a stanovené individuálně

- benefity (příspěvek na dojíždění, dotované stravování, odměna za doporučení nového kolegy, příplatky
nad

rámec zákoníku práce, možnost vzdělávání a další výhody ...)

Požadujeme:
- vyučení nebo praxi v oboru

- zkoušku dle vyhl. 50/78, § 6

- práce ve 12 hod.směnách (denní/noční)

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení stanovené individuálně s postupem po zaučení

- balíček firemních benefitů (příspěvek na dopravu nebo ubytování, dovolená navíc, dotované stravování,
bonusy, navýšené příplatky, odměna za doporučení nového kolegy, možnost vzdělávání a další výhody)

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz