Elektromontér - výroba rozvaděčů (mzda až 45 tis.)

Volné pracovní místo: PelhřimovMísto práce:Pelhřimov
Volné pracovní místo: Elektromontér - výroba rozvaděčů (mzda až 45 tis.) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromontér - výroba rozvaděčů (mzda až 45 tis.) - PelhřimovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Elektromontér - výroba rozvaděčů (mzda až 45 tis.)Email:job@ameba.eu

Popis pracovní pozice:
Hledáme kvalifikovaného kolegu, nebo kolegyni do našeho týmu na pozici: Elektromontér - výroba rozvaděčů.
Místo výkonu práce:
APPelectric s.r.o., Okružní 1296, 396 01 Humpolec

Náplň práce:
• výroba rozvaděčů, rozvod kabelů a zapojení k jednotlivým prvkům a zapojování rozvaděčů

Požadujeme:
• vyučení nebo SŠ s maturitou v oboru elektro
• osvědčení o odborné způsobilosti elektrotechnika - vyhláška 50/1978 min. § 5
• praxe na pozici elektromontéra výhodou, ale práce je vhodná i pro absolventy
• schopnost číst projekty a technickou dokumentaci
• schopnost jak samostatné práce, tak práce v týmu
• manuální zručnost

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• další vzdělávání
• příspěvek na stravování
• odpovídající mzdové ohodnocení
• práce na HPP, možnost práce i na DPP nebo IČO

Inzerent:
Ověřený uživatel ameba.eu | Celá ČR , Parha 10
Telefon: +420 702 02 02 58
Email: job@ameba.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel