Elektromechanik / Mechatronik

Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Praha-východ
Volné pracovní místo: Elektromechanik / Mechatronik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromechanik / Mechatronik - Praha-východPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Elektromechanik / MechatronikEmail:job@ameba.eu

Popis pracovní pozice:
HAHN Automation s.r.o. je specializovaná výrobní a inženýrská společnost, vyvíjející inovativní řešení,
která automatizují výrobní procesy našich zákazníků. Vyvíjíme a dodáváme jednoúčelové stroje,
robotizovaná pracoviště a automatizované výrobní linky.

Co je náplní práce?

• montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek
• montáž mechatronických komponent vč. funkčních zkoušek
• pneumatické a elektrické instalace sestav
• kompletace celého systému vč. periferních zařízení
• zjišťování, izolace a oprava závady na zařízení

Požadujeme:
• SŠ vzdělání elektro zaměření (mechatronik, automatizace, mechanik elektronik - automatizační technika,
apod.)
• znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb.
• základní znalost pneumatiky (čtení plánů a zapojení)
• znalosti a zkušenosti v oblasti strojírenství a automatizace (montáž, servis nebo údržba)
• komunikativní znalost anglického či německého jazyka je výhodou (spolupráce na mezinárodních projektech)
• samostatnost při práci, systematický způsob práce
• týmovost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:
• zajímavou a rozmanitou práci v rozvíjející se české pobočce mezinárodní skupiny
• nové moderní pracovní prostředí
• práci v mladém přátelském kolektivu
• zajímavé finanční ohodnocení
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění
• týden dovolené navíc
• MultiSport karta
• jazykové a další možnosti vzdělávání
• prostor pro profesní růst
• firemní akce
• mzda: 35 000 - 50 000 dle zkušeností.

Místo výkonu práce: HAHN Automation s.r.o., Klostermannova 1000, Úvaly u Prahy (vlakem do 30 min z centra Prahy, do
30 min z Kolína)

Inzerent:
Ověřený uživatel ameba.eu | Celá ČR , Parha 10
Telefon: +420 702 02 02 58
Email: job@ameba.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel