skladník-prodejce Kladno

Elron elektro s.r.o.- nabídka práce skladník-prodejce KladnoFirma:Elron elektro s.r.o.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno, Kladno
Volné pracovní místo: skladník-prodejce Kladno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: skladník-prodejce Kladno - KladnoPlat:nástupní 30000,-Kč
Kontaktní email na pozici: skladník-prodejce KladnoEmail:info@elron.cz
Kontaktní telefon na pozici: skladník-prodejce KladnoTelefon:+420312662427
Další údaje o pozici: skladník-prodejce KladnoDalší údaje:ing.Hrdlička nebo pí.Straková

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance na pozici skladník-prodejce do velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem. Náplň práce:
prodej elektroinstalačního materiálu a kabelů na velkoobchodní prodejně, evidence skladu, komunikace se
zákazníkem, objednávky zboží

Požadujeme:
Zkušenosti, praxe nebo vyučení v oboru elektroinstalací.
Základní orientace v práci s počítačem. Obsluha VZV - výhodou. ŘP sk.B - výhodou.

Nabízíme:
Pevná pracovní doba - stálá ranní 7-15.30, 5 týdnů dovolené, stravenky 140,-Kč, menší kolektiv,

Inzerent:
Ověřený uživatel Elron elektro s.r.o. | Kladno , Kladno
Telefon: +420 312 662 427-8
Email: info@elron.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel