Hlavní účetmí

UTP Czech s.r.o.- nabídka práce Hlavní účetmíFirma:UTP Czech s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Hlavní účetmí - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hlavní účetmí - OstravaPlat:20000-35000
Kontaktní email na pozici: Hlavní účetmíEmail:kolar@utpczech.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hlavní účetmíTelefon:+420739769299

Popis pracovní pozice:
Společnost UTP Czech s.r.o. se zabývá výrobou barev pro automobilový průmysl. V současné době hledáme do
našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní

Náplň práce:

- Zpracování daní - DPH, daň z příjmu, silniční daň, atd.
- Zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur tuzemských a zahraničních platebních příkazů
- Zpracování statistických výkazů a měsíčních reportů
- Spolupráce na uzávěrkách, auditech a inventurách
- Komunikace s institucemi
- Samostatné řešení dílčích úkolů
- Práce v programu Pohoda

Požadujeme:
- Komplexní znalost účetnictví a mzdové agendy, orientace v souvisejících zákonech a předpisech
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Praxe v programu Pohoda
- Komunikativní znalost AJ nutná - denní komunikace se zahraničním vedením společnosti
- Uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
- Pečlivost, samostatnost, spolehlivost a loajálnost

Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
- Jednosměnný provoz 7-16 hod (bez víkendů a svátků)
- Výkonnostní a docházkový bonus
- Plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč
- Mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Kolář | Ostrava , Ostrava - Kunčice
Telefon: 739769299
Email: prace@utpczech.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel