AP/AR účetní se znalostí německého jazyka

BENTELER ČR s.r.o.- nabídka práce AP/AR účetní se znalostí německého jazykaFirma:BENTELER ČR s.r.o.
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Třebíč, Třebíč
Volné pracovní místo: AP/AR účetní se znalostí německého jazyka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: AP/AR účetní se znalostí německého jazyka - TřebíčPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: AP/AR účetní se znalostí německého jazykaEmail:jana.bubencikova@benteler.com
Kontaktní telefon na pozici: AP/AR účetní se znalostí německého jazykaTelefon:+420 737 999 202
Další údaje o pozici: AP/AR účetní se znalostí německého jazykaDalší údaje:https://benteler.jobs.cz/

Popis pracovní pozice:
Zpracování dodavatelských faktur - AP / příchozích plateb - AR
Zpracování upomínek - AP / řešení rozdílů v platbách a jejich připomínání zákazníkům - AR
Komunikace s dalšími interními odděleními a dodavateli

Požadujeme:
VŠ/SŠ v oblasti financí, účetnictví nebo jiném ekonomickém oboru
Plynulá němčina (psaná i mluvená)
Předchozí zkušenosti s prací v SAPu a v oblasti AP/AR velkou výhodou
Znalost MS Office
Schopnost efektivně komunikovat (osobně, telefonicky, přes e-maily)
Ochota a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
Atraktivní plat
Podmínky pro sladění práce a osobního života - flexibilní pracovní doba, částečný home office, desk
sharing
Odborné vzdělávání a jazykové kurzy německého jazyka
Odměna při dosažení dobrého hospodářského výsledku v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
Příjemnou pracovní atmosféru a lidský přístup ze strany vedení
Možnost kariérního postupu

PŘIPOJTE SE K NAŠÍ RODINNÉ FIRMĚ A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NOVÉHO CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB V TŘEBÍČI!

Datum nástupu: 1. září nebo 1. října 2021

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Štorková | Třebíč , Třebíč
Telefon: +420 777 879 212
Email: perman@atlanticstudio.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel