Hlavní účetní - Pardubice, Kolín, Chvaletice

Pavliš a Hartmann- nabídka práce Hlavní účetní - Pardubice, Kolín, ChvaleticeFirma:Pavliš a Hartmann
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Chvaletice, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Hlavní účetní - Pardubice, Kolín, Chvaletice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hlavní účetní - Pardubice, Kolín, Chvaletice - Pardubický krajPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: Hlavní účetní - Pardubice, Kolín, ChvaleticeEmail:hartmann@kmosek.com
Kontaktní telefon na pozici: Hlavní účetní - Pardubice, Kolín, ChvaleticeTelefon:605733267

Popis pracovní pozice:
• Vedení kompletní účetní agendy české výrobní spol. s r. o.
• Zpracování přijatých a vydaných faktur a jejich kontrola
• Zpracování bankovních výpisů, příkazů do banky, pokladny
• Zpracování statistických výkazů, sestav pro státní úřady a komunikace s nimi
• Zpracování měsíční a roční uzávěrky
• Zpracování pravidelných měsíčních daní
• Účtování odpisů, mezd, leasingů, úvěrů
• Spolupráce s auditory, daňovým poradcem a FÚ
• Archivace firemních dokumentů dle platných předpisů

Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
• Víceletá praxe na obdobné pozici
• Výborná znalost účetnictví a daní
• Dobrá znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook)
• Znalost účtování v účetním systému (IS Ekosoft výhodou)
• Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
• Schopnost týmové spolupráce
• Znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:
• Práci na HPP
• Zázemí zavedené české společnosti
• Finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým zkušenostem
• Příjemné pracovní prostředí
• Vzdělávací kurzy, odborná školení
• Příspěvek na stravování
• Osobní přístup a začlenění do stabilního kolektivu

Ověřený uživatel Pavliš a Hartmann | Pardubický kraj , Chvaletice
Telefon: 605733267
Email: hartmann@kmosek.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel