PRACANT DO KONTROLINGU junior i senior (až 60000 Kč)

Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Nymburk
Volné pracovní místo: PRACANT DO KONTROLINGU junior i senior (až 60000 Kč) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PRACANT DO KONTROLINGU junior i senior (až 60000 Kč) - NymburkPlat:25000 - 60000
Kontaktní email na pozici: PRACANT DO KONTROLINGU junior i senior (až 60000 Kč)Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: PRACANT DO KONTROLINGU junior i senior (až 60000 Kč)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: PRACANT DO KONTROLINGU junior i senior (až 60000 Kč)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Analytická podpora při podnikatelských rozhodování
* Implementace vylepšujících návrhů
* Spolupráce na přípravě prognóz, rozpočtů a obchodních plánů
* Měření výkonosti podniku, KPI, vytváření zpráv o hospodaření společnosti
* Zpracování finančních modelů, ad hoc analýzy
* Reporting
* Tvoření rozpočtů
* Měsíční, roční uzávěrky
* Tvorba firemní statistiky

Požadujeme:
* VŠ ekonomického směru
* Znalost účetnictví
* Aj nebo NJ na komunikativní úrovni - denní využití
* Zkušenosti na stejné pozici - zkušenosti v mezinárodní společnosti výhodou
* Pokročilá znalost MS Excel
* Dobrá orientace na výsledky, dobré prezentační schopnosti, schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:
* Silná mezinárodní společnost
* 13. a 14. plat
* Bonus za nekouření 500 Kč/měsíčně
* 25 dní dovolené
* Náborový příspěvek 10000 Kč
* Docházkový bonus 750 Kč/měsíčně
* Dopravné až 1700/měsíčně
* Obědy za 19 Kč
* Možnost profesního růstu
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Místo výkonu práce Nymburk

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel