účetní

Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY- nabídka práce účetníFirma:Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město, Brno - město
Volné pracovní místo: účetní - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: účetní - Brno - městoPlat:20 000 - 30 000 Kč, dle praxe
Kontaktní email na pozici: účetníEmail:info@jeseniky-resort.cz
Kontaktní telefon na pozici: účetníTelefon:777742409

Popis pracovní pozice:
Zavedená společnost podnikající v cestovním ruchu se sídlem v Brně přijme na HPP zkušenou účetní s praxí.
Nástup možný ihned.
Pracovní náplň:
- komplexní vedení účetnictví (banka, pokladna, přijaté a vydané faktury, interní doklady, majetek)
- zpracování účetní závěrky
- měsíční zpracování přiznání k DPH
Kontakt: info@jeseniky-resort.cz, tel.: 777 742 409, sl. Jana Jónásová

Požadujeme:
Požadujeme:
- min. 3 roky praxe
- znalost podvojného účetnictví
- znalost daňových předpisů (DPH, daň z příjmu, ostatní daně)
- časovou flexibilitu
- Word, Excel, internet
- účetní software Money S3 výhodou, není podmínkou

Nabízíme:
Nabízíme:
- zodpovědnou a samostatnou práci
- příjemné pracovní prostředí
- možnost osobního rozvoje
Platové podmínky: dle odbornosti a praxe

Inzerent:
Ověřený uživatel Zuzana Sedláčková | Brno - město , Brno
Telefon: 777742409
Email: info@jeseniky-resort.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel