Účetní na částečný úvazek

BYCHL Group International, a.s.- nabídka práce Účetní na částečný úvazekFirma:BYCHL Group International, a.s.
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:Vestec, Praha-západ
Volné pracovní místo: Účetní na částečný úvazek - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Účetní na částečný úvazek - Praha-západPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Účetní na částečný úvazekEmail:hr.bychlgroup@post.cz
Kontaktní telefon na pozici: Účetní na částečný úvazekTelefon:602785221

Popis pracovní pozice:
- zajištění finančního chodu svěřených organizacích (faktury, finanční a účetní operace, účetní
uzávěrky atd.)
- mzdová agenda
- další činnosti dle potřeby

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- pečlivost, přesnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajálnost
- ochotu učit se a nalézat řešení na vzniklé situace
- zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
- znalost programu Abra výhodou!

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
- sleva na firemní výrobky/služby
- stravenky/příspěvek na stravování
- zodpovědnou, samostatnou práci v mladém a přátelském kolektivu
- vzdělávací kurzy a školení
- práci na zkrácený úvazek s možností budoucího plného úvazku
- motivační ohodnocení dle pracovních výsledků
- možnost seberealizace

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel