Externí účetní, Liberec

JustOne, s.r.o.- nabídka práce Externí účetní, LiberecFirma:JustOne, s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:1.máje 870/14, 460 07 Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Externí účetní, Liberec - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Externí účetní, Liberec - LiberecPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Externí účetní, LiberecEmail:info@personalniliberec.cz
Kontaktní telefon na pozici: Externí účetní, LiberecTelefon:+420 606 111 435

Popis pracovní pozice:
Hledáme externí účetní na výpomoc v účetnictví, která se bude konat vždy jednou za měsíc. Konkrétní
náplň práce sdělíme při osobním pohovoru.
Mzda dohodou.

Požadujeme:
Preciznost a zodpovědnost.

Nabízíme:
Práci v rodinném prostředí.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Vondráková | Liberec , Liberec
Telefon: 606111435
Email: info@personalniliberec.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel