Burzy, investice, finanční a kapitálové trhy. Zajímá tě to?

Volné pracovní místo: Praha 4Místo práce:Praha 4
Volné pracovní místo: Burzy, investice, finanční a kapitálové trhy. Zajímá tě to? - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Burzy, investice, finanční a kapitálové trhy. Zajímá tě to? - Praha 4Plat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Burzy, investice, finanční a kapitálové trhy. Zajímá tě to?Email:kariera@financnikariera.eu
Kontaktní telefon na pozici: Burzy, investice, finanční a kapitálové trhy. Zajímá tě to?Telefon:277279986

Popis pracovní pozice:
komunikovat s klienty podle svých jazykových znalostí
navazovat a rozvíjet vztahy s novými klienty (telefonicky, online)
seznamovat klienty s možnostmi investic a informovat je o vývoji na trzích
řešit požadavky klientů a příležitostně se účastnit schůzek s nimi

Požadujeme:
máš min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý rejstřík
mluvíš perfektně česky, slovensky, ukrajinsky nebo vietnamsky
umíš pracovat s PC a internetem
ovládáš alespoň základy angličtiny
nespokojíš se jen s fixem, chceš vydělávat hlavně podle svých výsledků
jsi bojovník, nevzdáváš se při prvním neúspěchu

Nabízíme:
nástupní mzdu 30 000 Kč s dalším navyšováním
motivující provize z uzavřených obchodů
pravidelné týdenní bonusy
HPP na dobu neurčitou
zázemí stabilní, kapitálově silné společnosti
kariérní postup po obchodní či manažerské linii
kompletní zaškolení, další podporu a asistenci
průběžné vzdělávání v oblasti finančních a kapitálových trhů
zdokonalování profesních dovedností
neformální atmosféru a pohodový kolektiv
dobrou dopravní dostupnost (M Budějovická, Kačerov) a zázemí BB Centra
soutěže o mobilní telefony, hodinky, zájezdy a obleky na míru
firemní eventy (lyžování, závody plachetnic, Vánoční párty po celém světě aj.)
další benefity (Multisport karta, mobilní telefon, celodenní občerstvení, relax zóna)

Inzerent:
Ověřený uživatel FINANČNÍ KARIÉRA s.r.o | Praha 4 , Praha
Telefon: +420277279986
Email: kariera@financnikariera.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel