Nabídka brigády / práce v účetní firmě České Budějovice

SHARP solution s.r.o.- nabídka práce Nabídka brigády / práce v účetní firmě České BudějoviceFirma:SHARP solution s.r.o.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:Ceske Budejovice, České Budějovice
Volné pracovní místo: Nabídka brigády / práce v účetní firmě České Budějovice - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Nabídka brigády / práce v účetní firmě České Budějovice - České BudějovicePlat:120 - 200Kč / hod
Kontaktní email na pozici: Nabídka brigády / práce v účetní firmě České BudějoviceEmail:iva.cervenkova@sharpsolution.cz
Kontaktní telefon na pozici: Nabídka brigády / práce v účetní firmě České BudějoviceTelefon:775099006
Další údaje o pozici: Nabídka brigády / práce v účetní firmě České BudějoviceDalší údaje:Iva Červenková

Popis pracovní pozice:
Jsme společnost poskytující služby v oblasti externího zpracování mezd a účetnictví a do svého týmu nyní
hledáme Asistenta/ku účetního oddělení, kolegu či kolegyni, která/ý nám pomůže s účtováním přijatých a
vydaných faktur a související administrativou.

Naplň práce: Třídění dokladů, zaúčtování přijatých a vydaných faktur, atd..
Zpracování účetnictví popř. daňové evidence přidělených klientů

Po zapracování možnost stálého úvazku.

V případě zájmu prosím pošlete životopis na email: iva.cervenkova@sharpsolution.cz

Požadujeme:
• Min.SŠ vzdělání ekonomického zaměření
• Znalost podvojného účetnictví
• Uživatelská znalost MS Office (Excel)
• Spolehlivost, samostatnost, pečlivost chuť učit se novým věcem
• Výhodou znalost účetního sw Pohoda

Nabízíme:
• Dlouhodobou spolupráci na DPP
• Volnou pracovní dobu dle dohody
• Možnost získat nové znalosti a dovednosti nejen z účetního světa
• K základní odměně jsou standardně připočítávány prémie
• Přátelský mladý kolektiv

Ověřený uživatel Iva Červenková | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: 775099006
Email: iva.cervenkova@sharpsolution.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel