Office account manager - junior

Volné pracovní místo: Praha 4Místo práce:Praha 4
Volné pracovní místo: Office account manager - junior - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Office account manager - junior - Praha 4Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Office account manager - juniorEmail:hr@fxmarketing.eu

Popis pracovní pozice:
- Hledá se pohodový kolega/kolegyně do kanceláře
- Své CV posílejte: hr@fxmarketing.eu
- Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- dobré komunikační schopnosti
- flexibilita, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- unikátní systém vzdělávání a bonusů
- kariérní růst

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukáš Hájek | Praha 4 , Praha
Telefon: 607825979
Email: l.hajek.sos@seznam.cz