HLAVNÍ ÚČETNÍ České Budějovice

BOHEMIA WORKS, a.s.- nabídka práce HLAVNÍ ÚČETNÍ České BudějoviceFirma:BOHEMIA WORKS, a.s.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:Krajinská 31, České Budějovice, České Budějovice
Volné pracovní místo: HLAVNÍ ÚČETNÍ České Budějovice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: HLAVNÍ ÚČETNÍ České Budějovice - České BudějovicePlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ České BudějoviceEmail:schieh@bohemiaworks.cz
Kontaktní telefon na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ České BudějoviceTelefon:773 220 427
Další údaje o pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ České BudějoviceDalší údaje:Petr Schieh

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme hlavní účetní s velmi dobrými znalostmi mzdové problematiky a finančního účetnictví
na HPP.
Jste to právě Vy? Pošlete nám svůj životopis. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- vedení mzdové evidence zaměstnanců
- výpočet jednotlivých složek mzdy, odměny
- komunikace s orgány státní správy (OSSZ, ZP, FÚ)
- DPH, silniční daň
- evidence faktur přijatých a vydaných, banka,
- reporting, vykazování, plánování mzdového rozpočtu
- administrace exekucí zaměstnanců

V případě zájmu volejte 773 220 427, nebo zašlete své CV na schieh@bohemiaworks.cz.

Požadujeme:
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- praxe mzdové účetní min. 5 let
- znalost mzdových předpisů a zákoníku práce
- zodpovědný přístup k práci, pečlivost
- MS Office (Word, Excel).

Nabízíme:
Nabízíme:
- nástupní mzdu 30.000.-Kč
- pružná pracovní doba
- firemní akce.
Místo výkonu: Krajinská 31, České Budějovice

Ověřený uživatel Monika Palasová | Jihočeský kraj , České Budějovice
Telefon: +420 773 220 667
Email: palasova@bohemiaworks.cz