Pracovník Finančních služeb v Tesco České Budějovice

Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice
Volné pracovní místo: Pracovník Finančních služeb v Tesco České Budějovice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník Finančních služeb v Tesco České Budějovice - České BudějovicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pracovník Finančních služeb v Tesco České BudějoviceEmail:nabortfs@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pobočku Finančních služeb v hypermarketu Tesco.

Požadujeme:
*ukončené vzdělání s maturitou
*čistý trestní rejstřík
*výhodou zkušenosti s prodejem

Nabízíme:
*práci na hlavní pracovní poměr
*fixní mzdu 24 000 Kč + odměny v průměru 10 000 Kč
*pracovní doba pondělí-pátek 9:00-17:30
*profesionální zaškolení
*spoustu zaměstnaneckých benefitů např.: 30 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění apod.

Ověřený uživatel Magdaléna Pavlátová | Olomoucký kraj , Olomouc
Telefon: 792489257
Email: nabortfs@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel