Pracovník do truhlářské výroby

Interdecor Design s.r.o. - Svět pokladů- nabídka práce Pracovník do truhlářské výrobyFirma:Interdecor Design s.r.o. - Svět pokladů
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Pracovník do truhlářské výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník do truhlářské výroby - Kutná HoraPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Pracovník do truhlářské výrobyEmail:info@svetpokladu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník do truhlářské výrobyTelefon:730890290
Další údaje o pozici: Pracovník do truhlářské výrobyDalší údaje:info@svetpokladů.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme truhláře a pracovníky do truhlářské výroby

Požadujeme:
Šikovnost, pracovitost a spolehlivost

Nabízíme:
Stabilní práci v příjemném prostředí malého kolektivu

Ověřený uživatel Interdecor Design | Kutná Hora , Kutná Hora
Telefon: 730890290
Email: info@svetpokladu.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel